Podmínky prodeje

  1. Nejsme klasický internetový obchod (E-shop) a proto zde nelze med objednat, zakoupit a zaslat na určenou adresu, pouze zamluvit a v sezóně si med vyzvednout.
  2. Nabízíme vlastní včelí produkty dle platných předpisů uvedených v sekci „Prodej ze dvora“.
  3. Váš zájem o naše produkty můžete učinit na kontaktním emailu, telefonním čísle a přímou návštěvou v místě kontaktní adresy. Po zamluvení medu emailem a telefonicky, Vás budeme v době, kdy bude již med dostupný, sami kontaktovat za účelem domluvy, kdy si med převezmete dle podmínek „Prodeje ze dvora“.

V případě, že si chcete med zamluvit, můžete se zaregistrovat (povinný údaj registrace je pouze email) a v detailu každého druhu medu je tlačítko „Dotaz“, kde se přepnete do kontaktního formuláře a Vaše požadované množství si zamluvíte, nebo bez registrace, kde opět stačí zadat jen email jako povinný údaj.

Informace o Vás, které nám při objednávce sdělíte, budou použity jen pro komunikaci mezi námi a Vámi a nebudou poskytnuty třetím osobám.

  1. Vaše zamluvené množství medu není pro Vás závazné.
  2. Med plníme do nových nepoužitých sklenic o obsahu 970g s novými nepoužitými víčky, které jsou již zahrnuty v ceně medu.
  3. Na požádání předložíme certifikát o vyšetření na přítomnost původce moru včelího plodu o nezávadnosti medu, vystavený Výzkumným ústavem včelařským v Dole.
  4. Při osobním odběru v místě kontaktní adresy Vám umožníme ochutnání medu, který si budete odebírat, ještě před jeho převzetím a uhrazením.
  5. Jakmile bude med vytočen, vyčeřen a stočen do sklenic, budeme Vás emailem či telefonem informovat o možnosti odběru medu v určitém časovém období, max. 10 dnů. Vzhledem k tomu, že Vaše zamluvené množství není pro Vás závazné, nemusíte na naši výzvu nijak reagovat a po uplynutí uvedené doby budeme mít za to, že o med nemáte již zájem.

 

Všechny druhy medu si můžete zakoupit u nás - info na www.medovezdravi.cz

Informace o našem včelaření připravujeme na www.vcelifarma-borsov.cz