Pokud máte zájem o naše včelí produkty, můžete si je již zamluvit na sezónu 2019 prostřednictvím emailu, nebo kontaktního formuláře („Napište nám“ – v levém sloupci stránek, nebo „Dotaz“ v detailu každého druhu medu) viz Podmínky prodeje.

Facebook


Med lipový

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
New Tip
 

Lipový med - v našem regionu se vyskytuje jednou za několik let, má jantarově nazlátlou barvu a výraznou vůni lipových květů. Lipový med pochází z nektaru lipových květů velice často s výrazným podílem lipové medovice. Má výraznou vůní a chuť po mentolu.

Díky svému složení lipový med poměrně snadno tuhne a krystalizuje. Je to dáno tím, že obsahuje velké množství glukózy na úkor fruktózy. To ale vůbec nevadí a není to vada. Naopak, je to známkou toho, že se jedná opravdu o kvalitní med.

Léčivé účinky medu jsou známé už dlouhé stovky let. Lipový med přitom patří k těm neúčinnějším, co se týče prevence i následné léčby. Lipový med má totiž schopnost poradit si s chřipkou i běžným nachlazením. Tlumí bolesti hlavy způsobené stresem, zklidňuje podrážděný žaludek a střeva.

Vice informací o lipovém medu na sránkách www.domacimed.cz

Certifikát zdravotního stavu včel

Dostupnost Vyprodáno
Kód produktu 63
Kategorie Med
 
 
 

Dotazník

Jaký druh medu upřednostňujete ?
Počet hlasů: 106

Dotazník

Jaké balení medu upřednostňujete ?
Počet hlasů: 48
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.